Back To Top Button
Попуст!

Задоцнетиот живот на Ејми Бајлер + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

720 ден1,810 ден

Задоцнетиот живот на Ејми Бајлер + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Преоптоварена и потценета, на самохраната мајка Ејми Бајлер ù треба пауза. Па кога ќе се појави нејзиниот сопруг што ја напуштил и со чувство на вина ќе се понуди да се погрижи за децата во текот на летото, таа ја прифаќа неговата понуда и од руралната Пенсилванија заминува за Њујорк. Вообичаено приземна и со добри манири, Ејми конечно се отпушта во…

Број на страни: 312 / Корица мека / Автор : Кели Хармс