Back To Top Button
Попуст!

Книга за Мерилин + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

760 ден1,860 ден

Книга за Мерилин + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Нека блесне твојата внатрешна Мерилин!

Водич за живот и оддавање почит на стилот, гламурот и моќта да забавува на најголемата холивудска икона, „Мала книга за Мерилин“ нуди инспиративни лекции од Монро за денешните жени. Секојдневна инспирација од животот на Мерилин

Сеќавања на обожаватели, прекрасни фотографии и многу повеќе!

Број на страни: 224/ Корица : тврда/ Автор: Мишел Морган