Back To Top Button
Попуст!

СЕТ 5 ТЕТРАТКИ – САНТОРО ГОРЏУС (А4 тврди корици)

1,170 ден

Сет од 5 тетратки со попуст со омилениот лик на сите девојчињата – Gorjuss. Премиум лиценцирана колекцја која има огромен избор – дури 9 различи дизајни.

СЕТОТ СЕ СОСТОИ ОД 3 ТЕТРАТКИ СО ЛИНИИ И 2 СО КОЦКИ

Листови: 80л-160 стр / 75 gsm бела хартија

Корица:  300 gsm + ув лак и пластификација

*доколку некој дизајн кој сте го нарачале е недеостапен во моментот, како замена испратен ќе биде оној кој е најсличен на него

→Видете ги сите колекции со клик тука