Back To Top Button

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK HOLD – BLACK

3,500 ден

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK HOLD – BLACK

Ранец за лаптоп направен од екстра квалитетни, издржливи и водооотпорни материјали кои се гаранција дека овој ранец ќе ви трае долго време.

HOLD колекцијата освен што има врвна изработка, се карактеризира со уникатен и модерен дизајн и бои, што ќе ви овозможи да го комбинирате како со елегантен аутфит така и со полежерни комбинации. Сето тоа го прави овој ранец идеален и за секојневна упореба, за работа, состаноци, патувања како и многу други ситуации.

HOLD колекцијата ќе стане дел од вашиот препознатлив стил и затоа е вистинскиот избор за сите мажи и жени кои не се плашат да се издвојат од толпата.

 

Карактеристики HOLD (в: 40 / ш: 28 / д: 13)

  • Врвен квалитет на материјали и изработка
  • Зајакнат грб и прерамки
  • Водоотпорен
  • Една главна пространа преграда со дополнителни внатрешни организери
  • 2 пространи надворешни џебови
  • Странични џебови
  • Скриен џеб против кражби за највредните работи
  • Препрамка за закачување на ранецот на рачка од куфер
  • 2 години гаранција
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

На залиха

Шифра: Е54011