Back To Top Button

ТОРБА ЗА ЛАПТОП COOLPACK – MUSTARD

1,890 ден

ТОРБА ЗА ЛАПТОП COOLPACK – MUSTARD

Торба за лаптоп направена од екстра квалитетни, издржливи и водооотпорни материјали кои се гаранција дека оваа торба ќе ја користите долго време.

PIANO серијата на CoolPack, е комбинација од елегантен и спортски дизајн и бои, што ќе ви овозможи да ги комбинирате како со бизнис аутфит така и со полежерни комбинации. Бројните прегради и внатрешни организери го прави овој ранец идеален како за работа, состаноци, патувања како и многу други ситуации.

PIANO колекцијата ќе стане дел од вашиот препознатлив стил и затоа е вистинскиот избор за сите мажи и жени кои имаат изградено сопствен стил.

 

Карактеристики Piano: (cm) (в: 27 c / ш: 35 / д: 6)

  • Водоотпорна
  • 2 прегради во кои ќе ги собере сите потребни работи
  • Двојно заштитена преграда за лаптоп
  • Вантрешни џебови.
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Е50005