Back To Top Button

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK SPOT – BLACK

3,240 ден

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK SPOT – BLACK

Ранец за лаптоп направен од екстра квалитетни, издржливи и водооотпорни материјали кои се гаранција дека овој ранец ќе ви трае долго време.

SPOT претставува комбинација од елеганција и бизнис стил што ќе ви овозможи да го комбинирате како со бизнис аутфит така и со полежерни комбинации за секој ден. Сето тоа го прави овој ранец идеален и за секојневна упореба, за работа, состаноци, патувања како и многу други ситуации.

SPOT колекцијата ќе стане дел од вашиот препознатлив стил.

 

Карактеристики SPOT (в: 43 / ш: 31 / д: 15)

  • Врвен квалитет на материјали и изработка
  • Ергономска и мека поддршка за грбот и прерамките, специјално дизајнирана за правилно држење на телото
  • Водоотпорен
  • 1 пространa прегради со дополнителни внатрешни организери за сите потребни работи
  • Дополнителен надворешен џеб
  • Странични џебови
  • Прерамка за закачување на ранецот на рачка од куфер
  • 2 години гаранција
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Е55015 / 99000141