Back To Top Button

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK BOLT – MUSTARD

3,650 ден

РАНЕЦ ЗА ЛАПТОП COOLPACK BOLT – MUSTARD

Ранец за лаптоп направен од екстра квалитетни, издржливи и водооотпорни материјали кои се гаранција дека овој ранец ќе ви трае долго време.

BOLT колекцијата освен што има врвна изработка, се карактеризира со уникатен и модерен дизајн и бои, што ќе ви овозможи да го комбинирате како со елегантен аутфит така и со полежерни комбинации. Сето тоа го прави овој ранец идеален и за секојневна упореба, за работа, состаноци, патувања како и многу други ситуации.

BOLT колекцијата ќе стане дел од вашиот препознатлив стил и затоа е вистинскиот избор за сите мажи и жени кои не се плашат да се издвојат од толпата.

 

Карактеристики BOLT (в: 43 / ш: 29 / д: 14)

 • Врвен квалитет на материјали и изработка
 • Ергономска и мека поддршка за грбот и прерамките, специјално дизајнирана за правилно држење на телото
 • Водоотпорен
 • 2 пространи прегради со дополнителни внатрешни организери
 • 2 дополнителни надворешни џебови
 • Странични џебови
 • Џеб за наочари
 • Скриен џеб против кражби за највредните работи
 • Препрамка за закачување на ранецот на рачка од куфер
 • Можност за заклучување на главна преграда со катанче
 • 2 години гаранција
 • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

Нема на залиха

Шифра: Е51005