Back To Top Button

ТОРБА ЗА ЛАПТОП COOLPACK – DARK GREY

2,880 ден

ТОРБА ЗА ЛАПТОП COOLPACK – DARK GREY

Лаптоп торба од бизнис колекција на CoolPack, многу практична и пространа, направена од екстра квалитетни, издржливи и водооотпорни материјали кои се гаранција дека оваа торба ќе ја користите долго време. Се што ви треба ќе сместите во бројните прегради и организери кои ги има ова торба. Дизајнот е елегантен и минималистички со што одговара за секаков вид на бизнис пригода.

 

Карактеристики: (cm) (в: 33 c / ш: 48 / д: 9,5)

  • Врвен квалитет на материјали и изработка
  • 2 главни прегради
  • Двојно заштитена преграда за лаптоп
  • Вантрешни џебови за телефон, пенкала и сл.
  • Внатрешен џеб со патент за поголеми работи како слушалки и сл.
  • Подесувачка рачка за преку носење преку рамо
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис и every day колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

На залиха

Шифра: Е57027