Back To Top Button

Пенкало Pelikan – Jazz Noble Elegance Silver

590 ден

Пенкало Pelikan – Jazz Noble Elegance Silver

 

Висококвалитетнo метално хемиско пенкало од германскиот гигант Pelikan, спакувано во прекрасен gift box.

Елегантниот и модерен изглед на пенкалата од Jazz колекцијата дозволуваат да ги користите во секоја прилика, било да е тоа за запишување на вашите идеи или забелешки на работа, водење личен дневник или пак само како додадок на вашиот аутфит и стил.

Ова хемиско пенкало и начинот на кој е спакувано го прави и идеален подарок за секоја прилика, без разлика дали се работи за ваши бизнис партнери, пријатели, колеги или други драги личности.

 

→Проверете ги и останатите ексклузивни пенкала од колекциите на Pelikan←

Шифра: 09000517