Back To Top Button
Попуст!

Уметноста на создавање спомени + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

1,000 ден2,090 ден

Уметноста на создавање спомени + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Секоја година имаме на располагање фиксен број денови. Некои денови нè одминуваат не оставајќи зад себе никаква трага, а некои ги помниме засекогаш.

Дали го паметиш првиот бакнеж? Или највкусниот оброк? Или мирисот на свежо потстрижената трева на совршен летен ден?Кога нашите сетила се стимулирани, кога ќе ја искористиме моќта на првите 

Број на страни: 288 / Корица : мека / Автор : Мајк Викинг