Back To Top Button
Попуст!

Седумте мажи на Евелин Хуго + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

720 ден1,810 ден

Седумте мажи на Евелин Хуго + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Возрасната и повлечена холивудска филмска икона Евелин Хуго конечно е подготвена да ја каже вистината за нејзиниот гламурозен и скандалозен живот. Но, кога за тоа ќе ја ангажира анонимната репортерка Моник Грант, никој не е поизненаден од самата Моник. Зошто неа? И зошто сега? Моник не е баш на врвот на светот. Сопругот ја напуштил, професионалниот живот ù е во ќор-сокак. И покрај тоа…

Број на страни: 399 / Корица мека / Автор : Тејлор Џенкинс Рејд