Back To Top Button

РАНЧЕ / ЧАНТА ЖЕНСКА COOLPACK – CINCO

1,790 ден

РАНЧЕ / ЧАНТА ЖЕНСКА COOLPACK – CINCO

Дали си секогаш во тренд со последните модни стилови? Серијата Blis од CoolPack е направена само за тебе и ќе биде одличен додаток на твојот моден стил !

Лесно градско ранче одлично за секојдневна употреба направено од најквалитетни материјали во кое ќе ви ги собере сите важни работи. Комбинација од стил, комфорт и практичност, а уникатниот и модерен дизајн е само плус.

Прилагодливите препрамки ви овозможуваат комфорт при носењето, а горните рачки прават да го ностите како чанта доколку во моментот тоа одговара на вашиот стил.

 

Карактеристики Blis:

  •  Пространа главна преграда и дополнителен преден џеб
  • Лаптоп преграда
  • Уникатен и модерен дизајн
  • Прилагодливи прерамки
  • Димензии: в: 37 / ш: 28,5 / д: 11
  • 2 години гаранција
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

На залиха

Шифра: F058743