Back To Top Button

ЧАНТА / ТОРБА COOLPACK – ART DECO

1,890 ден

ЧАНТА / ТОРБА COOLPACK – ART DECO

Чантата Amber од најновата колекција на CoolPack е дизајнирана за сите дами кои сакаат елегантни, модерени и практични решенија одеднаш. Чантата има пространа и комфорна внатрешност во која може да ви ги собере сите работи и дополнителен надворешен џеб.

Направена е од материјали од највисок квалитет, а самите дизајни се инспирација сама по себе.

Чантата Amber има два вида прерамки кои дозволуваат да ја носите како ви одговара:

  1. Две рачки кои овозможуваат да ја носите на рамената како класична чанта
  2. Прилагодлива прерамка која овозможува да ја носите преку глава како торба

 

Карактеристики Amber:

  • Пространа преграда во која ги собира сите ваши работи
  • Уникатен и модерен дизајн
  • Две опции за носење
  • Димензии: в: 37 / ш: 29 / д: 11
  • 2 години гаранција
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Е50576/Ф