Back To Top Button

Пенкало Pelikan – Jazz Warm Grey

380 ден

Пенкало Pelikan – Jazz Warm Grey

 

Висококвалитетно метално пенкало од германскиот бренд Pelikan. Елегантниот и модерен изглед го прават ова пенкало идеално доколку сакате да оставите посебен впечаток во секоја прилика.

Достапно во повеќе бои.

Проверете ги сите достапни пенкала со клик тука

Шифра: 09000381 / 807166