Back To Top Button

Пенкало Pelikan – Jazz Pastel Apricot

380 ден

Пенкало Pelikan – Jazz Pastel Apricot

 

Висококвалитетно метално пенкало од германскиот бренд Pelikan. Елегантниот и модерен изглед го прават ова пенкало идеално доколку сакате да оставите посебен впечаток во секоја прилика.

Достапно во повеќе бои.

Шифра: 09000544 / 812665