Back To Top Button

Пенкало Pelikan – Jazz Berry

380 ден

Пенкало Pelikan – Jazz Berry

 

Висококвалитетно метално пенкало од германскиот бренд Pelikan. Елегантниот и модерен изглед го прават ова пенкало идеално доколку сакате да оставите посебен впечаток во секоја прилика.

Достапно во повеќе бои.

Шифра: 09000380