Back To Top Button

НОЖИЦИ PELIKAN – ЗАБАВНИ

108 ден

НОЖИЦИ PELIKAN – ЗАБАВНИ

 

ПЕЛИКАН НОЖИЦИ FANCY – ножици со врвен квалитет со сечиво направено од нерѓосувачки челик. Имаат заоблен врв за дополнителна заштита при сечење и ергономска рачка за полесно прилагодување на раката и употреба. Совршени за училишна, канцелариска и домашна употреба.

Шифра: 09000324