Back To Top Button

ФОЛИЈА ЗА ПЛАСТИФИЦИРАЊЕ А4 80мик

870 ден

ФОЛИЈА ЗА ПЛАСТИФИЦИРАЊЕ А4 80мик – го штити испринтаниот документ од вода и прљавштини. Достапна во повеќе димензии и микронажи.

 

Погледнете ги сите фолии од нашата програма

Нема на залиха

Шифра: 90000053