Back To Top Button

Сет: СТОПЛИ ДУША СО МАГИЧЕН ЧАЈ ОД ЈАСМИН

695 ден

Сет: СТОПЛИ ДУША

Сет од магично цвет-топче чај од Jасмин со две специјално дизајнирани висококвалитетни новогодишни чаши, спакувани во преубава новогодишна поклон кутија, со цел купувачот да има готов подарок и да нема потреба дополнително да бара и да вложува во украсни кеси и дополнителни пакувања.

За да ја видите магијата на овој производ следете го упатството:

1. Ставете го топчето Јасмин во некој проѕирен стаклен чајник или сад
2. Врз самото топче полека истурајте зовриена вода и оставете го 10 минути
3. Гледајте како топчето магично ќе се отвори и ќе прерасне во прекрасен цвет
4. Претурете го чајот во чашите и уживајте во убава и топла голтка превкусен чај со вашите најмили

…или погледнете го видеото

 

*стаклениот чајник е само визуелен приказ како изгледа цветот, не доаѓа заедно со овој сет.

→Погледнете ги сите новогодишни подароци од нашата програма тука←

Шифра: стопли душа