Back To Top Button

СЕТ Налив Перо + Хемиско Пенкало – Pelikan Jazz Noble Elegance Gold

1,550 ден

СЕТ Налив Перо + Хемиско Пенкало – Pelikan Jazz Noble Elegance Gold

 

Висококвалитетни метални налив перо и хемиско пенкало од германскиот гигант Pelikan, спакувани во прекрасен gift box.

Елегантниот и модерен изглед на Jazz пенкалата дозволуваат да ги користите во секоја прилика, било да е тоа за запишување на вашите идеи или забелешки на работа, водење личен дневник или пак само како додадок на вашиот аутфит и стил. Овој сет и начинот на кој е спакуван го прави и идеален подарок за секоја прилика, без разлика дали се работи за ваши бизнис партнери, пријатели, колеги или други драги личности.

 

→Проверете ги и останатите ексклузивни пенкала од колекциите на Pelikan←

Шифра: 09000510