Back To Top Button

РАНЧЕ ПРЕДШКОЛСКО COOLPACK – SUNNY DAY

1,390 ден

РАНЧЕ ПРЕДШКОЛСКО COOLPACK – SUNNY DAY

Предшколско ранче направено од екстра квалитетни, водоотпорни и издржливи материјали кои се гаранција за долго користење. Предшколските ранчиња на CoolPack се специјално дизајнирани за најмалите корисници. Одлични за во градинка, за низ град, парк или разни патувања. Во пространите прегради ќе собере се што е потребно за детето, а зајакнатиот грб ќе овозможи комфорт при носењето.

Оригиналните и уникатни дизајни се вистинска радост за детето.

 

Карактеристики (cm) (в: 35 / ш: 26 / д: 12)

  • 1 пространа главна преграда
  • Дополнителен надворешен џеб со патент
  • 2 странични џеба за шише
  • Зајакнати и прилагодливи прерамки со рефлектирачки материјал
  • Зајакнато дно
  • Водоотпорен
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)
  • 2 години гаранција

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Ф049663