Back To Top Button

РАНЧЕ / ЧАНТА ЖЕНСКА COOLPACK – FLOWER ME

1,790 ден

РАНЧЕ / ЧАНТА ЖЕНСКА COOLPACK – FLOWER ME

Дали си секогаш во тренд со последните модни стилови? Серијата Blis од CoolPack е направена само за тебе и ќе биде одличен додаток на твојот моден стил!

Лесно градско ранче одлично за секојдневна употреба направено од најквалитетни материјали во кое ќе ви ги собере сите важни работи. Комбинација од стил, комфорт и практичност, а уникатниот и модерен дизајн е само плус.

Прилагодливите препрамки ви овозможуваат комфорт при носењето, а горните рачки прават да го ностите како чанта доколку во моментот тоа одговара на вашиот стил.

 

Карактеристики Blis:

  •  Пространа главна преграда и дополнителен преден џеб
  • Лаптоп преграда
  • Уникатен и модерен дизајн
  • Прилагодливи прерамки
  • Димензии: в: 37 / ш: 28,5 / д: 11
  • 2 години гаранција
  • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

На залиха

Шифра: F058740