Back To Top Button

НЕСЕСЕР СО 2 ПАТЕНТИ COOLPACK – DARKER NIGHT

1,090 ден

НЕСЕСЕР СО 2 ПАТЕНТИ COOLPACK – DARKER NIGHT

Школските несесери – етуи од колекцијата на CoolPack се перфектен додаток на вашите CoolPack ранци. Исто како и ранците, направени се од врвни и водоотпорни материјали што се гаранција дека ќе траат долго, а внатре имаат екстра квалитетен прибор со се што ви треба. Големиот простор и бројните прегради внатре ќе ви овозможат се да биде на свое место и се она што ви треба за време на часовите ќе го имате на дофат на рака.

Оригиналните и уникатни дизајни кои ги пратат најновите трендови на CoolPack се само дополнителен плус.

 

Содржина:

  • 12 дрвени боици,
  • 18 фломастери,
  • пенкало
  • молив
  • линијар 15цм
  • острилка
  • гума

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Ф066680