Back To Top Button

Bluetooth звучници

Bluetooth звучници од германскиот бренд Media Range.

Компактни звучници со издржлив и стилски дизајн кои брзо и лесно се поврзуваат со вашиот смартфон или таблет преку Bluetooth. Идеални за патувања или за интимни забави на отворено.

Прикажани сите 2 резултати