Back To Top Button

РАНЕЦ COOLPACK FACTOR – HEDGE

2,760 ден

РАНЕЦ COOLPACK FACTOR – HEDGE

Coolpack ранец направени од екстра квалитетни, водоотпорни и издржливи материјали кои се гаранција дека овој ранец ќе го користите долго време. Coolpack ранците покрај врвната изведба се карактеризираат со практичност и функционалност што прави перфектно да одговараат на секојдневните потреби на децата.

Специјално дизајнираната мека ергономска поддршка на задната страна помага да го држите грбот правилно, а лесните материјали од кои е изработен овозможуваат да нема дополнителен товар.

Модерниот и уникатен дизајн и големиот број прегради ги прават Coolpack ранците одлично решение како за школска употреба, така и за патувања или која било секојдневна активност. Coolpack ранците едноставно можат да се носат со секоја ваша луда идеа.

 

Карактеристики FACTOR (в: 46 / ш: 32 / д: 17)

 • Врвен квалитет на материјали и изработка
 • Ергономска и мека поддршка за грбот, специјално дизајнирана за правилно држење на телото
 • Лесни материјали за да нема дополнително оптеретување на грбот
 • Водоотпорен
 • 3 пространи прегради со многу внатрешни организери
 • Преграда за лаптоп, специјално обложена
 • Дополнителна надворешна преграда
 • Излез за слушалки
 • Странични џебови за шише
 • Зајакнато дно на ранецот
 • 2 години гаранција
 • 7 дена рок за замена од било која причина, освен присилно оштетување (производот треба да е вратен спакуван во оригиналното пакување)

 

Логото CoolPack е гаранција за премиум квалитет на изработка и материјали, како и најмодерни и уникатни дизајни кои ги обожаваат не само децата туку и возрасните.

Coolpack како бренд, нуди огромен избор на производи и колекции како за децата, тинејџерите, студентите, така и за оние повозрасните преку својата бизнис колекција на торби, чанти, лаптоп ранци и слично.

 

Нема на залиха

Шифра: Ф002731