Back To Top Button

Подарок Сет LuxBox 2

1,190 ден

Подарок Сет LuxBox 2

*можност за корпоративен брендинг за поголеми количини

Сет кој претставува елегантен и луксузен подарок со кој сте сигурни дека нема да погрешите, без разлика дали се работи за деловни партнери, колеги, пријатели или друга драга личност.

Сетот LuxBox се состои од хемиско пенкало од новата премиум колекција на Pelikan – Jazz Noble Elegance (во gift box), квалитетно црвено вино Вранец со посебна порака и нотес со ластик, држач за пенкало и заоблени врвови, се тоа заедно компактно спакувано во лусузен gift box, спремен како готов подарок, со цел да нема потреба дополнително да се вложува вложува во украсни кеси итн.

Подарок Сет LuxBox 2 состав:

-Пенкало Pelikan Jazz Noble Elegance 2023

-Нотес премиум со ластик, држач за пенкало, заоблени врвови – 160 страни / 80g/m2

-Црвено квалитетно вино – Вранец

 

→Погледнете ги сите новогодишни подароци од нашата програма тука←

Available on backorder

Шифра: нг002-1