Sale!

Не си сама + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

Не си сама + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Веројатно познаваш некој како Шеј Милер. Таа сака да најде љубов, но не успева во тоа.Таа сака да се чувствува исполнето, но нејзината работа е во  ќорсокак.

Веројатно не познаваш никого како сестрите Мур. Тие имаат нераскинлив круг од пријатели. Тие го живеат најгламурозниот живот.

Шеј мисли дека го сака нивниот живот. Но она што тие навистина го сакаат е нејзиниот….

Број на страни: 408 / Корица мека / Автор : Грир Хендрикс, Сара Пеканен
SKU: Не е достапно Категорија

690 ден1,780 ден

ПОДАРОК ЗА 8 МИ МАРТ – КНИГА + ПЕНКАЛО

ПОДАРОЦИ ЗА 8 МИ МАРТ

Одбери Jazz Пенкало

бело, црно, розево, аква, лилјаково, розево пастел, жолто, налив црн, налив бел, сет elegance бел, сет elegance црн, сет noble elegance бел, сет noble elegance црн

Shopping Cart
Scroll to Top