Sale!

Книга за Мерилин + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

Книга за Мерилин + Пенкало/Налив Перо Pelikan Jazz

 

Направете си ваша комбинација од омиленото Pelikan Jazz Elegance метално пенкало и книга по избор за совршен подарок кој ќе остави посебен впечаток.

Краток опис:

Нека блесне твојата внатрешна Мерилин!

Водич за живот и оддавање почит на стилот, гламурот и моќта да забавува на најголемата холивудска икона, „Мала книга за Мерилин“ нуди инспиративни лекции од Монро за денешните жени. Секојдневна инспирација од животот на Мерилин

Сеќавања на обожаватели, прекрасни фотографии и многу повеќе!

Број на страни: 224/ Корица : тврда/ Автор: Мишел Морган
SKU: Не е достапно Категорија

760 ден1,860 ден

ПОДАРОК ЗА 8 МИ МАРТ – КНИГА + ПЕНКАЛО

ПОДАРОЦИ ЗА 8 МИ МАРТ

Одбери Jazz Пенкало

бело, црно, розево, аква, лилјаково, розево пастел, жолто, налив црн, налив бел, сет elegance бел, сет elegance црн, сет noble elegance бел, сет noble elegance црн

Shopping Cart
Scroll to Top