Пенкало Pelikan – Jazz Royal Blue

Пенкало Pelikan – Jazz Royal Blue

 

Висококвалитетно метално пенкало од германскиот бренд Pelikan. Елегантниот и модерен изглед го прават ова пенкало идеално доколку сакате да оставите посебен впечаток во секоја прилика.

Достапно во повеќе бои.

Нема на залиха

340 ден

Пенкало Пеликан Jazz Royal Blue

пенкала за поклон

Поклон Ексклузивни Пенкала

Shopping Cart
Scroll to Top