КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ – ГОЛЕМА

КОРПА ЗА ОТПАДОЦИ – ГОЛЕМА

 

Корпа за отпадоци изработена од квалитетна жица. Со својот едноставен дизајн совршено ќе се вклопи во просторот во вашата канцеларија.

Достапна во 2 бои – црна и сива.

Shopping Cart
Scroll to Top