Пенкало Pelikan – Jazz Pastel Mint

Пенкало Pelikan – Jazz Pastel Mint

 

Висококвалитетно метално пенкало од германскиот бренд Pelikan. Елегантниот и модерен изглед го прават ова пенкало идеално доколку сакате да оставите посебен впечаток во секоја прилика.

Достапно во повеќе бои.

Нема на залиха

340 ден

Пенкало Пеликан Jazz Pastel Mint

пенкала за поклон

Поклон Ексклузивни Пенкала

Shopping Cart
Scroll to Top